PORADNIK KATOLIKA

WITAJ W PORADNIKU KATOLIKA!

Witamy Państwa w internetowym poradniku katolika. Poradnik prowadzą wykładowcy Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Odpowiadamy na pytania dotyczące wiary katolickiej, a zwłaszcza zagadnień biblijnych, dogmatycznych, moralnych, duchowych, liturgicznych, historycznych. Pytania i odpowiedzi będą publikowane. Będzie wskazana także literatura, w której można znaleźć pogłębioną odpowiedź na postawione pytanie. Zachęcamy do korzystania z poradnika oraz dzielenia się swoimi uwagami.

PORADNIK KATOLIKA
Baza wiedzy
Poradnik Katolika > Poradnik Katolika > Baza wiedzy

Szukanie w pomocy:


Ruszył Internetowy Poradnik Katolika

Rozwiązanie

Wykładowcy Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie (UPJPII) wychodzą naprzeciw pojawiającym się dzisiaj pytaniom dotyczącym wiary katolickiej. W internecie będzie można stawiać nawet najtrudniejsze pytania mówi dziekan Wydziału ks. dr hab. Janusz Królikowski.

Dzisiaj nie szuka się odpowiedzi na pytania w encyklopediach, czytelanich, literaturze, ale pierwszym zródełem jest internet. Często bierze się pierwszą odpowedź  jaką się napotka. Konkurencja jest duża. My chcemy aby ten poradnik funkcjonował jako pomoc dla ludzi szukających odpowiedzi na poważne pytania dotyczące wiary – dodaje.

Internetowy Poradnika Katolika już działa na portalu diecezji tarnowskiej http://www.poradnik.diecezja.tarnow.pl/

Wykładowcy Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie odpowiadają na pytania dotyczące wiary katolickiej, a zwłaszcza zagadnień biblijnych, dogmatycznych, moralnych, duchowych, liturgicznych, historycznych. Pytania i odpowiedzi będą publikowane. Będzie wskazana także literatura, w której można znaleźć pogłębioną odpowiedź na postawione pytanie.

Posłuchaj ks. Janusza Królikowskiego

Szczegóły artykułu
Identyfikator artykułu: 4
Kategoria: Informacje ogólne
Wyświetleń: 1042

 
« Wstecz

 
Powered by Help Desk Software HESK, brought to you by SysAid

Logo designed by Freepik